Ticarette Ezber Bozanların Ezber Bozan Yeni Ticaret Merkezi!

İntegral Yapı imzası ile İzmir ticaretinin yeni çekim merkezi Gaziemir Sarnıç’ta, havalimanının hemen yanı başında yükselen ZONE Gaziemir; konumu, konforu, altyapısı, modern mimarisi ve benzersiz doğası ile iş dünyasını yepyeni bir “iş merkezi konsepti” ile tanıştırıyor.

ZONE Gaziemir’de, iş yaşamınızı daha prestijli hale getirecek, kendinizi özel hissetmenizi sağlayacak tüm detaylar en ince ayrıntısına kadar düşünüldü.

İşinizin büyüklüğüne göre 250 m²’den 1.250 m²’ye kadar showroom, depo, ofis ve imalathane üniteleri, VIP restoranı, teras bahçeleri, otoparkları, modüler ofis sistemleri, eşsiz doğası ve 5 yıldızlı hizmet anlayışı ile ZONE Gaziemir’de, iş yaşamı kutu kutu değil, ferah ve iç açıcı...

İş dünyasında konfor ve verimliliği bir arada bulabileceğiniz ZONE Gaziemir’in ayrıcalıklı dünyasını keşfetmek için sizleri de bekliyoruz.

İş adamına değil,
İşinin adamına özel!
9 bloktan oluşan; estetiği, konforu ve huzuru bir arada sunan, modern mimarisi, 250 m²’den 1.250 m²’ye kadar showroom, depo, ofis ve imalathane olarak kullanılabilen farklı tip üniteleri, zengin sosyal alanları ile 35,000 m² alan üzerinde 70 üniteden oluşan ZONE Gaziemir’de, iş yaşamının tüm renklerine günlük yaşamın içinde sahip olabilirsiniz.
PROJE GALERİ
PROJE GALERİ
işi işine sığmayanlar için ticari çözümler!

Showroom, depo, ofis ve imalathane gibi farklı ihtiyaçlara bir arada rahatça cevap verebilen yapısı ile ZONE Gaziemir’de işiniz çok kolay!

ZONE Gaziemir; iş yaşamınızı kişiselleştirebileceğiniz, her şeyin elinizin altında olduğu, konforlu, şık ve en önemlisi doğayla iç içe kullanım alanları ile İzmir iş dünyasını yepyeni bir “iş merkezi konsepti” ile tanıştırıyor.

4 / TERASLAR
Gökyüzünü kucaklayan, şaşırtıcı peyzaj düzenlemeleri ile yeşilin her tonunu görebileceğiniz teras bahçeleri!
3 / OFİSLER
Orman manzarasının günün ilk ışıklarında ofisinize dolduğu, yüksek tavanlı, ferah, iç açıcı, bir o kadar da konforlu ofisler!
2 / DEPOLAR
Kurumsal firmaların, şehir içinde ihtiyaçları olduğu zaman kolay ulaşabilecekleri, geniş, fonksiyonel ve çok kullanışlı depolama alanları!
1 / SHOWROOMLAR
Geniş vitrinleri ve 12 metre genişliği ile bir çok sektöre rahatça cevap verebilen şık ve gösterişli showroomlar!
CADDE & OTOPARK ALANLARI
CADDE & OTOPARK ALANLARI
Her metrekaresi özenle tasarlanmış benzersiz bir iş yaşamı!

Şık ve modern mimarisi, geniş caddeleri, yeşilin her tonunu görebileceğiniz peyzaj alanları, özel güvenlik teknolojileri, geniş iç mekanları ve lüks donatıları ile benzersiz bir iş yaşamı ZONE Gaziemir’de sizleri bekliyor.

Ayrıca 200 araçlık otoparkı ile ZONE Gaziemir, her ofise m²’sine göre kendine ait geniş ve düzenli otopark alanları sunuyor.

MİMARİ ANLAYIŞ
MİMARİ ANLAYIŞ
Standartları yüksek
olanlara özel!
Işığı dağıtan, muhteşem görüş açısı kazandıran formu ve insan merkezli tasarım anlayışı ile ticaret merkezi anlayışını bütünüyle farklılaştıran ZONE Gaziemir; yalın ve natürel malzemelerin tercih edildiği, yüksek tavanlı minimalist iç mekanlarıyla iş ve estetiği bir arada sunuyor.
Verimliliğin mimari
yansıması!

ZONE Gaziemir’in farklı büyüklüklerdeki çalışma alanları ve projenin modüler yapısı, en küçük alanda bile en fazla verimi sağlamak üzere tasarlandı.

İsteğe göre birleştirilebilen ve büyüyebilen esnek bir tasarıma sahip çalışma alanları, 250 m²’den 1.250 m²’ye kadar farklı büyüklüklerdeki şirketlerin ve yatırımcıların ihtiyaçlarına cevap verebiliyor.

İş dünyasında ayakların yere sağlam basacak!

Kule ofis yaşamının aksine yükselerek değil, yatayda yayılarak kent ve doğal dokuyla bütünleşen ZONE Gaziemir, ayakları yere basan bir ticaret merkezi!

Sanayi yaşamının doğasına aykırı bir o kadar da insan doğasıyla bütünleşen mimarisi ile ZONE Gaziemir’de doğayla iç içe bir iş yaşamına hazır olun.

MİMARLIK OFİSİ
MİMARLIK OFİSİ
Tolga KEZER
Mimar / Architect

Tolga Kezer 2005 yılında İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü’nden başarı ile mezun oldu. 2005-2011 yılları arasında, Makomim, ENKA, Erick Van Egeraat ve PRP Architects ile çalışarak, uluslararası alanda pek çok projede tecrübe kazanma fırsatı bulan Tolga Kezer, 2011 yılında Moskova’da KEZERARCHITECTURE’ı kurdu.

Tolga Kezer, bu süre içinde tasarım ve inşaat süreçlerini birlikte üstlendiği projelerin, kendi çizgilerinden ödün vermeden başarı ile hayat bulmasını sağladı.

2015 yılında merkezi İzmir’e taşınan KEZERARCHITECTURE, Tolga Kezer’in uluslararası mimari proje ve inşaat bilgisi ile Türkiye’de ve farklı ülkelerde yüksek nitelikli projeler üretmeye devam ediyor. Her ölçekte proje, çok detaylı üçboyutlu modeller ile geliştirilerek, diğer branşlar ile olan koordinasyon bu modeller üzerinden kuruluyor. Böylece tasarlanan ve inşa edilen ürün arasındaki mutlak uyum ve yüksek kalite istisnasız olarak yürütülen bütün projeler için gerçekleştirilmiş oluyor.

Güçlü ve özgün tasarım vizyonu, kullanıcı eksenli çözümleri ve çevreci mimari yaklaşımları, KEZERARCHITECTURE projelerini diğer örneklerinden ayrıştıran en büyük özellikler olarak öne çıkıyor.

E-KATALOG
BACK TO TOP