GAZİEMİR SARNIÇ
GAZİEMİR SARNIÇ
Gaziemir Sarnıç; İzmir sanayisinin yeni çekim merkezi!

Tarihte sayısız medeniyete ev sahipliği yapmış, Türkiye sanayisinin temellerinin atıldığı, geçmişte olduğu gibi bugünde dünyanın en gözde, yatırım geri dönüşü en yüksek şehirlerinden biri İzmir.

ZONE Gaziemir, benzersiz konumuyla dünyanın birçok sanayi devine ev sahipliği yapan İzmir’in yatırım değeri en yüksek bölgesi Gaziemir Sarnıç’ta yükseliyor.

KONUM & LOKASYON
KONUM & LOKASYON
Eşsiz bir şehirde, eşsiz bir konumdasınız.

Global standartlarda sanayi kuruluşlarının beraberinde; ticaretin merkezi haline gelecek, geçilen değil, gidilen yer olacak dünyanın en hızlı gelişen şehirlerinden biri olan İzmir’in yeni cazibe merkezi Gaziemir Sarnıç’ta yer alan ZONE Gaziemir, konumuyla da eşsiz.

Aydın Otoyolu, Çeşme Otobanı, İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Fuar İzmir, Ege Serbest Bölge, Optimum AVM ve Metro Hattı’na olan yakınlığının yanı sıra; şehrin ve doğanın sınırında yer alan ZONE Gaziemir, bölge sanayisinin adeta can damarı üzerinde bulunuyor.

İş’te ulaşım kolaylığı!

İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na 10 dakika ! Şehrin içinde ormanın kenarında!

Ayrıca şehiriçi otobüs ve izban duraklarının yanı başında yer alan ZONE Gaziemir’in Kara ve raylı sistem ulaşım seçenekleri ile İzmir’in her yerinden İzmir’in her yerine trafiğine takılmadan kısa sürede ulaşabilirsiniz.

E-KATALOG
BACK TO TOP