DOĞAL HAYAT & SPOR ALANLARI
DOĞAL HAYAT & SPOR ALANLARI
Konforlu, ayrıcalıklı ve doğayla iç içe bir iş yaşamı!
Günün yorgunluğunu ve iş stresini üzerinizden atmak, ruhunuzu ve bedeninizi yenilemek, işten uzaklaşıp biraz kafa dağıtmak, spor yapmak ya da ekip ruhunu pekiştirmek için ZONE Gaziemir’de 350 hektarlık bir ormanınız var. Dilerseniz ormanda koşuya ya da bisiklet turuna çıkabilir, toplantılarınızı pikniğe çevirebilir ya da işinize gölette balık tutarken devam edebilirsiniz.
İş’in lezzetli
tarafı!
İş yemekleri, kahve molaları, tatlı krizleri ve lezzet kaçamakları için ZONE Gaziemir’de uzaklara gitmenize gerek yok.

Ofis çalışanlarının ihtiyaçları göz önüne alınarak tasarlanan restoran ve kafesi, alışveriş merkezi ve banka atm’leri ile ZONE Gaziemir’de günlük ihtiyaçlarınızı rahatça karşılayabilir, gerek ekibinizle gerekse misafirlerinizle, doyumsuz lezzetler eşliğinde işinizi keyfe dönüştürebilirsiniz.
CONCIERGE HİZMETLERİ
CONCIERGE HİZMETLERİ
İş’te
konfor!
ZONE Gaziemir için özel olarak geliştirilen concierge paketi ile 5 yıldızlı konforu gerek iş yerinizde gerekse tüm ortak alanlarda yaşamaya hazır olun.

Sizin adınıza her detayın düşünüldüğü ofis hizmetleri servisinden temizlik servisine, havalimanı karşılamadan güvenlik hizmetlerine kadar her türlü hizmeti içine alan, uzman ekipler tarafından yürütülen concierge servislerimize 7/24 tek bir telefonla ulaşabilirsiniz.
CONCIERGE
HİZMETLERİ
 • PROFESYONEL
  BİNA YÖNETİMİ
 • ORTAK ALANAR
  TEKNİK BAKIM DESTEĞİ
 • TRANSFER SEYAHAT
  ORGANİZASYON
  DESTEĞİ
 • OFİS TEMİZLİK
  SERVİS DESTEĞİ
 • PEYZAH BAKIM &
  DÜZENLEMELERİ
 • 24 SAAT GÜVENLİK,
  KONTROL & DENETİM
  HİZMETİ
E-KATALOG
BACK TO TOP